Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід| RSS      Четверг, 25.04.2024. 15:36 






Група "Гости"Вітаю Вас Гость       Ви увійшли як Гость  

                         
Меню сайту
Сертифікат
Для того, щоб підтвертити публікацію Вашого матеріалу на сайті, заповніть форму на ФОРУМІ
Дошка пошани
Мультяшки
Смотреть бесплатно детские телеканалы
Посилання
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Кнопка сайту
Погода
Безпека сайту
Зараз на сайті

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Учителю » Конспекти уроків з української мови

Урок навчання грамоти. Звуки [т] [т'] Буква Тт
31.07.2011, 09:39
УРОК НАВЧАННЯ ГРАМОТИ 1 клас

Тема: “ Звуки [ т] [ т `]. Буква Тт.
Мета: Вчити правильно передавати звуки [т], [т`] буквою т.
- розвивати коло зору, артикуляційний апарат;
- збагачувати словниковий запас учнів;
- розвивати навички свідомого і виразного читання; мовлення учнів.
- виховувати спостережливість, любов до українського слова у культури
Обладнання: картини з друкованими та писаними літерами, картки для роботи
в парах, предметні малюнки, сюжетні малюнки, портрет
В.О.Сухомлинського.

Хід уроку.

І. Організація класу.
Емоційний настрой
“ Поділяємо сонце! Чур, на всіх!
Поділяємо дощик! Чур, на всіх!
Зиму білу, на всіх!
Усе на всіх!
Кожному дістанеться
І на потім залишиться!»

ІІ. Підготовка до читання.
1. Робота над новою скоромовкою.

“Як пішли копати – забули лопати,
Узяли лопати – забули копати”.
(робота – фронтальна, парна )
- Діти, а зараз попрацюємо в парах. Поверніться один до одного і попрацюйте
над цією скоромовкою в парах. (І – слухають; ІІ - розказують - і навпаки).
ІТ – “Мікрофон” Ви всі знаєте, як актори, співаки виступають на сцені і працюють з мікрофоном. Зараз ми з вами теж спробуємо попрацювати так.
Беремо “МІКРОФОН” в руки і починаємо говорити скоромовку чітко, як артисти. “Мікрофон” передаємо один одному.

2. Робота над складовими таблицями. (Робота в парах)

- Діти, ми з вами пограємо в гру “Учитель – учень”.
- Прочитаємо складові таблиці. Учитель(І) –уважно слухає свого товариша, а ІІ (учень) –виразно читає склади, слова.
- Потім, поміняємось завданнями. Той хто був учителем, стане учнем.

ТАБЛИЦЯ І (учень) ТАБЛИЦЯ ІІ.(учитель).
Скла скло склу скли склі сква скво скву скви скві
Пра про пру при прі дра дро дру дри дрі
Вма вмо вму вми вмі нпа нпо нпу нпи нпі



3. Скласти звукову модель слів: ПІВЕНЬ ЮРТА.

ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.

- Діти, пригадайте, що нового ми дізналися на уроках читання?
- Які голосні звуки ви знаєте? (фронтальна робота, робота в парах)
- Пригадаймо алфавітні назви вивчених букв.
- Діти, яку букву ми вивчали на попередньому уроці? (Букву Р)
- Назвіть слова, по 3 слова на початку яких є звук [р].
(робота в парах).

Ф і з к у л ь т х в и л и н к а

ІУ. Вивчення нового матеріалу.
1. Оголошення, представлення теми та очікуваних навчальних результатів.

- Подивіться на дошку. Прочитайте те, що написано: “ Туристи”.
- Які асоціації викликають у вас ця це слово? (Мандрівники)
- Отже, про кого ми сьогодні з вами будемо говорити?
- ІТ Метод “ПЕРЕДБАЧЕННЯ”
- Чого цей урок навчить кожного з нас?
Приймаються всі думки.


Доносити зміст Прогнозувати розвиток
прочитаного шляхом подій у творі
виразного читання

ЦЕЙ УРОК
Працювати в парах, мене навчить визначити своє ставлення
в групах, спілкуватися до існування людей різних
зі своїми товаришами життєвих позицій

1. Робота за підручником “Буквар” (с. 64)
А)Читання тексту вчителем.
Б)Робота над змістом.
a. Як звали дітей, які були туристами? (Роман, Руслан, Арсен)
b. Хто із них футболіст?
c. Хто – гімнасти?
d. А хто акробати?


2. Робота в парах. Читання тексту в режимі “Учитель – учень”.

2. Складання тексту-міркування “ Я – мандрівник”.

3. Робота над текстом по розвитку навичок швидкого читання за методикою В.Зайцева.
А) Читання на замітку;
Б) Читання в ритмі (багато разове повторення з нарощуванням темпі читання);
В) Читання уривка в темпі скоромовки;
Г) Виразне читання разом з учителем.
Д) Читання “Ланцюжком”
Є) Читання парами.

4. Самозамір техніки читання.
А)Діти, а зараз проведемо самозамір. У кожного з вас є щоденник
читача, де ви записуєте свої показники в читанні.
Б)Напишіть дату проведення уроку, поставте риску і запишіть кількість
слів яку ви зараз прочитали.
А)Порівняйте ці показники з минулими. Ви досягли мети навчитися читати швидко, правильно, виразно? Якщо “ДА” , то – МОЛОДЦІ!
У. Підсумок уроку.
- Над чим ми сьогодні працювали науроці?
- Взаємооцінювання.
- Само оцінювання.
- Чи досягли ми своєї мети навчитися читати швидко, правильно, виразно?
Категорія: Конспекти уроків з української мови | Додав: elen5921
Переглядів: 7228 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Міні-профіль
Привіт, Гость
AvatarnoAvatar Мій профиль
Міні-чат Онлайн радио Опрос
Привіт, Гість
Зареєструйтеся або авторизуйтеся і отримайте всі переваги сайту.

Новини в Україні
Календар України
Початкова школа

«Методичний портал»

Інформатика

«Методичний портал»

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 287
Пошук
Хто на сайті

hit counter
Підписка на емейл

Шановні користувачі, якщо хочете бути в курсі поповнень сайту, введіть свій емейл:

Відвідування сайту
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Статистика


Зареєстровано на сайті:

Всього: 3284
Нових за місяць: 1
Нових за неділю: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
Із них:
Користувачів 3269
Перевірених: 0
Модераторів: 0
Адмінів: 1
Із них:
Чоловіків: 389
Жінок: 2895

Черепанова Таміла Миколаївна,53052 смт Христофорівка, Криворізького р-ну, Дніпропетровської обл.