![](http://i072.radikal.ru/1502/ee/b172cbec4a5e.jpg)
Сьогодні, 20 лютого, розпочалася естафета звітів класів про участь у загальношкільному проекті " Шануймо Україну". Першими розпочали свій звіт учні 1-го та 3 класів.
Учні першого класу, класний керівник Швидун Т.В.. представили результати участі учнів у підпроекті " Державні символи України". Вони розповіли, яку роботу провели досліджуючи історію держаних символів.
![](http://s013.radikal.ru/i323/1502/c6/e2e42e5b5a9c.jpg)
Разом з учнями всієї школи, гостями , учні виконали Гімн України.
![](http://s018.radikal.ru/i525/1502/50/1cb51fdd6ffd.jpg)
Учні 3 класу, класний керівник Черепанова Т.М, розповіли присутнім про часрівний світ української пісні, пісні, яка стала душою українського народу. Звучали пісні - заклички, щедрівки, народні ігри,інсценівки, що супроводилися виконанням пісень.
![](http://s014.radikal.ru/i326/1502/9d/d8771fd0bb95.jpg)
В підпроекті " Пісня - душа народу" брали участь не тільки учні 3 класу, а й батьки, бабусі, дідусі, ветеран освітянської ниви вчителька-пенсіонер - Сидорова Ніна Яківна, бібліотекар селищної бібліотеки Долгачова Любов Іллівна та директор селищного будинку культури Зінченко Надія Вадимівна.
![](http://s020.radikal.ru/i716/1502/92/1b5a5f6e3b0d.jpg)
Виступи першокласників та третьокласників були оцінені гучними оплексками. Останні передали естафету іншим учасникам загальношкільного проекту проекту "Шануймо Україну" - учням другого та четвертого класів.
. |