Виховний захід
Тема: Тварини
Мета:
Практична: повторення та закріплення ЛО теми; удосконалювати навички усного мовлення;
Освітня:поглибити знання прозовнішні ознаки і спосіб життя диких та свійських тварин;
Розвиваюча:розвивати уяву, зорову пам'ять та фонематичний слух;
Виховна:виховувати бережне ставленнядо тварин.
Обладнання: паперовий їжачок з яблуками-завданнями, корзина
з яблуками, малюнки тварин, набори іграшкових свійських та диких тварин, картки з завданнями,магнітофон, аудіо запис пісні «Oldcow», аудіо запис
звуків лісових мешканців, маски різних тварин,соснова гілка з шишками.
Хід заходу
I.Introduction
1) Organization of the class activities.
a) Greetings
- Red, yellow, green and blue
Hello, teacher!
How are you?
-Fine, thanks you!
- Red, yellow, green and blue
Hello, pupils!
How are you?
-Fine, thanks you!
- Red, yellow, green and blue
Hello, teachers!
How are you?
-Fine, thanks you!
b) Speaking to pupil on duty
-Who is on duty today?
-Who is absent today?
-What day is it today?
-What month is it now?
-What season is it now?
-З приходом весни радіють не тільки люди, а і тварини. Особливо ті, які пробуджуються від зимової сплячки.
-And what about you, do you like animals?
-Have you got animals at home?
2) Aim
- Сьогодні у нас незвичайний урок. До нас в гості завітав Їжачок, з проханням про допомогу. Справа в тім, що яблучка, які він припас з осені, зачарувала Зима. А щоб зняти чари, необхідно виконати завдання кожного яблучка. Їжачок і сам би впорався та завдання написані англійською мовою. А він не вивчав англійську, так як з вересня заліг у зимову сплячку.
- То як, допоможемо Їжачкові?
- Спершу, з’ясуємо тему нашого заходу. Відповіддю на це питання є перші літери кожного слова, зображеного на малюнках.(на дошці вивішені малюнки – альбом, ніс, морозиво, чоловік, крісло, лампа, Санта Клаус )
Album
Nose
Ice-cream
Man
Armchair
Lamp
Santa Claus
-You are right. The topic of our today’s lesson is “Animals”
-What kinds of animals do you know?
Наше завдання пригадати зовнішні ознаки та спосіб життя свійських та диких тварин.
3) Warmingup
- Щоб легше впоратися із завданнями давайте уявно перенесемось до лісової школи. Закрийте очі і уявіть, що ви не в Семенівськійшколі, а сидите за партами лісової школи(включаю музику). А тепер залишилось перевтілитись у лісових героїв. Я пропоную вам маски тварин. Обирайте, кому яка до вподоби(діти одягають маски).
-Let me introduce myself. I am a wise owl. I shall help you. Andwhoareyou? (запитую у кожного «лісового мешканця» і діти коротко розповідають про себе).
a) LexicalActivities
- Перш, ніж ми почнемо допомагати Їжачку:
-Let’s revise the alphabet.
-How many letters are there in English alphabet? (26)
-The first letter … (A a)
-The last letter … (Z z)
-The ninth letter is … (I i)
Повторення з відеороликом.
b)Phonetic Drills
- Як літера «Ii» може читатися?
- У якому складі «Ii» читається як
- У якому складі «Ii»читається як
-Read after me.
I i
Kite it
Mike is
Like tin
Five bin
Pinepig
II.MainPart
Яблуко 1
-Now, let’s go. The first task: “What can you see?”
-Під час виконання завдання, використовувати такі структури:
I can see …;It is a … animal. (На дошці розвішані картки із зображенням вивчених тварин)
Яблуко 2
-Thenexttask: “Dictation” (один учень пише на дошці, а решта в зошитах)
-A dog, a cat, a bear, a cow, a crocodile, a rabbit.
-Hands up who has written all the words right?
- Hands up who has written 4(3, 2, 1)?
Яблуко 3
-The next task: “What color is it?”
-Say what color is this animal? (На дошці написані назви тварин)
A frog, a monkey, a tiger, a pig, a wolf, a fox.
Яблуко 4
-The next task: “Domestic or Wild?”
- На столі дві таблички. З одного боку – “Wildanimals”, з іншого – “Domestic animals”. Діти мають розставити іграшкових тварин з обох боків, використовуючи мовленнєві зразки:
It is a … . The … is a domestic animal.
It is a … . The … is a wild animal.
Яблуко 5
-The next task: “Fill in the verbs”
-There are some sentences but with missing words. You must fill in, using – jump, swim, fly, run, sing. (Слова записані на дошці)
-What can the animals do?
1) The frog can …
2) The bird can …
3) The fish can …
4) The dog can …
- What cannot the animals do?
1) The pig cannot …
2) The hen cannot …
3) The cat cannot …
Physical Activity
-Can you jump like a frog?
(Jump, jump)
-Can you run like a dog?
(Run, run)
-Can you walk like a duck?
(Walk, walk)
-Can you swim like a fish?
(No we can’t but we wish)
Яблуко 5
-The next task: “Listening”
- Let’s listen to the text and do the tasks.
A tiger
This is a tiger. The tiger is a wild animal. It is a big animal. It is yellow and black. The tiger has a long tail. It can run. We can see a tiger at the zoo.
Complete the sentences (усно)
1) This is a …
2) The tiger is a … animal.
3) It is a … animal.
4) It is … and…
5) The tiger has a long …
6) It can …
7) The tiger eats …
8) It lives in the …
9) We can see a tiger at the …
Яблуко 7
-The next task: “Poems”
-You must remember the poems about the animals.
-Who would like to do this? (Діти розповідають напам’ять вірші про тварин)
Яблуко 8
-The next task: “Description of the domestic animals”
-Your home assignment was drawing you domestic animals. Show it and tell us about it. (Діти розповідають про тварину, яку намалювали дома)
III. Ending.
1) Summarizing
- Ми так захопилися завданнями Зими, що й не помітили, як зачакловані яблука стали справжніми.
(Показую корзину з справжніми яблуками) А це означає, що ми допомогли Їжачкові.
- What did you practice to speak about?
- What task did you like most?
-Їжачок вдячний вам за ваші старання. І хоче пригостити вас своїми яблучками(роздаю яблука).
-І я, хочу оцінити вас оцінками.
2) Marking
Оцінюю учнів.
- А на завершення нашого заходу, щоб гарний настрій залишився на довше:
-Let’ssingsong. Про доброго Чарлі, який завжди турбується про свою корову. Що він робить?
І пам’ятайте, що ми відповідаємо за тих, кого приручили. (Діти співають пісню «Oldcow») |